Výkup podílu domů

Jak je definováno spoluvlastnictví domu?

Jakékoliv spoluvlastnictví je definováno jako vlastnictví dvou a více osob. Může jít o dům, který jste zdědili společně se svými sourozenci nebo jinými příbuznými nebo dům, jenž jste koupili s manželem nebo manželkou. V případě, že vlastnictví není rozdělené přesně na polovinu, jedná se o menšinové či většinové podílové vlastnictví. Podle toho, jak velký je podíl, tak velké jsou povinnosti a práva spoluvlastníka. Úkolem spoluvlastníků je dohodnout se na užívání domu, na jeho rekonstrukci, přestavbě nebo hrazení nákladů.

Jste spoluvlastníkem domu a Vaše náklady na údržbu nebo rekonstrukci vyčerpávají Váš účet? Nemůžete najít s ostatními spoluvlastníky společnou řeč a řešení problémů? Nebo chcete Váš podíl prodat, ale spoluvlastníci nechtějí podíl koupit? Potřebujete rychle finanční obnos nebo vyřešit dluhy, zástavu nebo exekuci na Vašem podílu?

Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, a máte zájem o výkup podílu domu, pak nás kontaktujte a my Vám pomůžeme situaci vyřešit.

Jaká jsou řešení problému?

Nabízíme Vám rychlý, diskrétní a hlavně pro vás bezstarostný výkup Vašeho podílu domu. Vykupujeme podíly v celé České republice bez ohledu na velikost podílu.

V případě Vašeho zájmu s Vámi náš makléř projde celou situaci a na základě získaných informací nabídne nejvhodnější řešení. Následně se domluvíte na prohlídce nemovitosti a makléř určí cenu výkupu podílu domu. Ta se odvíjí od velikosti podílu nebo stavu nemovitosti. Vždy ale nabízíme nejvyšší možnou tržní cenu. Zajistíme Vám také právní poradenství v situacích, kdy se nemůžete s ostatními spoluvlastníky ideálně domluvit. Jednáme na úřadech, s exekutory a věřiteli, jestliže jste ve finanční tísni. Obstaráme veškeré návrhy smluv a jednání s úřady (kupní smlouva, návrh na vklad do katastru). Peníze obdržíte již po podpisu kupní smlouvy hotově nebo na účet.